۱۳۹۷-۱۰-۰۱

تیم فرمول E دی اس تکیتا (DS TECHEETAH)، تاتیانا کالدرون (Tatiana Calderón) را به عنوان راننده فصل مسابقات فرمول E الدرعیه عربستان معرفی کرد

تیم فرمول E  دی اس تکیتا (DS TECHEETAH)، تاتیانا کالدرون (Tatiana Calderón) را به عنوان راننده فصل مسابقات فرمول E الدرعیه عربستان معرفی کرد

ورسای، 20 نوامبر 2018

DS TECHEETAH اعلام کرد تاتیانا کالدرون راننده خودروی DS E-TENSE FE19 در تست الدرعیه عربستان سعودی روز یکشنبه 16 دسامبر در پی افتتاحیه E-Prix در آن کشور خواهد بود.

تاتیانا در مسابقات قهرمانی اروپایی فرمول 3 FIA برای سه فصل در سالهای 2013 تا 2015 و بعدها درسری مسابقات GP3 از 2016 با موفقیت مسابقه داده است. او به عنوان راننده فرمول 1 در سال  2018 معرفی شد و برای اولین بار چند هفته پیش در مسابقات Grand Prix مکزیک، یک خودروی فرمول 1 راند.

مارک پرستون مدیر تیم DS TECHEETAH گفت ” هنگامی که برگزار کننده به ما پیشنهاد شرکت یک راننده با استعداد زن در اولین تست داخل فصل را داد، ما بدون درنگ فرصت را ربودیم. بلافاصله ما شروع به فکر کردن راجب راننده هایی کردیم که برای تست مناسب هستند  و تاتیانا در ردیف اول لیست ما بود. او به طرز باورنکردنی با استعداد است و ما فکر میکنیم که او در تست خواهد درخشید. همچنین اولین تجربه تست خودروی DS E-TENSE FE19 در دنیای شگرف فرمول E بسیار هیجان انگیز است. من امیدوارم که تجربه خوبی برای ایشان باشد و همینطور امیدوارم ایشان را در آینده نزدیک در مسابقات فرمول E ببینیم.

راننده تیم DS TECHEETAH ، مسابقات جایزه بزرگ الدرعیه ، تاتیانا کالدرون گفت : ” من بطور باورنکردنی اشتیاق تست خودروی DS E-TENSE FE19 را دارم. فرمول E فضای هیجان انگیزی دارد و تجربه تست آن بسیار عالی میباشد. این اولین تجربه من خواهد بود که یک خودروی فرمول 1 تمام برقی را برانم، بنابراین بسیار کنجکاوم که بدانم چطور باید استایل رانندگی خودم را برای ایجاد موثرترین رانندگی با آن خودرو وفق دهم. من از کارکردن با تیم DS TECHEETAH بسیار خوشحالم، آنها نتایج موفقیت آمیزی از آخرین فصل را داشتند و من امیدوارم بتوانم به آنها در اولین تست فصل کمک کنم.